DOMÁCÍ PROHRA SE MŠENEM
A-TÝM | Naše hřiště bylo nehratelné, proto jsme zápas odehráli na umělce v Doubí. V zápase jsme rozhodně vizuálně nebyli horší, ale po jedné ze standardek se po odrazech hosté šťastně dostali do vedení. Snažili jsme se tvořit, ale nic se do šancí nedotáhlo. Naopak hosté, opět z ničeho, dokázali skórovat podruhé. Snaha s utkáním něco udělat,...













